در حال بارگذاری...

درباره موسسه سهند اعتماد اروند

مجتمع آموزشی سهند اعتماد اروند در اوایل سال 1388 تأسیس و فعالیت آموزشی خود را از همان سال با کادری مجرب از اعضای هیات علمی دانشگاه های کشور شروع کرد. هدف اصلی مجتمع برگزاری دوره آموزشی جهت ارتقای سطح دانش، بینش و توان شاغلین دولتی و غیر دولتی مرتبط با حوزه های علم و صنعت و ایجاد مهارت های شغلی در ایشان مطابق جدیدترین استاندارد های آموزشی جهانی می باشد. در این موسسه اساتیدی با مدارک تحصیلی عالی از بهترین دانشگاه های کشور حضور دارند که آماده ارایه هر گونه خدمات آموزشی شامل امکان سنجی، برنامه ریزی، اجرا و مشاوره در سطوح مختلف می باشند.

خدمات آموزشی، پژوهشی، مشاوره ای و تحقیقاتی با کیفیت:

در اين مجتمع، آموزش در قالب دوره هاي كوتاه مدت با رويكرد كاربردي و اثر بخش اراِئه مي شود، اين دوره ها متناسب با نيازهاي آموزشي شاغلين و مشاغل فني موجود در صنايع مختلف مي باشد كه غالبآ مبتني بر تجزيه و تحليل شغل و يا بررسي هاي كارشناسي گروه هاي كاري جهت آموزش كاركنان جديد الاستخدام و يا شاغلين طراحي شده اند و همگي بر اساس طرح كيفيت مربوط به خود كه در آن شرايط استاندارد ارائه دوره تعريف گرديده است به مرحله اجراء گذاشته شده و مورد پايش و كنترل قرار مي گيرند.

دوره هاي آموزشي که در این مجتمع اجرا می شوند عبارتند از: 1- دوره های عمومی 2– دوره های فنی و مهندسی 3- دوره های مدیریت و حسابداری 4– دوره های روانشناسی 5- دوره های ایمنی 6– دوره های روابط عمومی 7- دوره های گردشگری 8- دوره های فن آوری اطلاعات 9- دوره های نفت و گاز

لازم به ذکر است که در پايان هر دوره علاوه بر اعلام نتايج و ارزيابي كلي دوره به سازمان متقاضي، براي هريك از شركت كننده گان كه با موفقيت دوره را گذرانيده باشد گواهينامه صادر خواهد شد. لازم به ذکر است که نوع گواهینامه به انتخاب سازمان متقاضی صادر خواهد شد.

آخرین مطالب و مقالات